CIVILNÍ SEKTOR

Popis programu se zaměřuje především na případy neozbrojené obrany proti několika útočníkům včetně případů, kdy jsou útočníci ozbrojeni noži, pistolemi či dalšími zbraněmi. Nácvik poutacích technik ať pro pouta kovová, plastová nebo textilní, zabezpečení agresora Necivilní verze, následné prohledání atp.

Neméně důležitými tématy, kterým i necivilní verze věnuje pozornost, jsou:

jak se zachovat ve stresových situacích

jak správně využít řízenou agresivitu

umět improvizovat ve vypjatých situacích.

Kurz je zajímavý jak pro osoby hledající skutečnou sebeobranu, tak i pro ty, co si chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti na poli bojových sportů. Základem je zkrátka styl, který nabízí nejefektivnější techniky obrany před všemi typy útoků, následné včasné a korektní spacifikování útočníka dle platných zákonů.

Jako instruktor městské policie pro několik měst v severních Čechách, doplňuji znalostí aktuálními kurzy napříč bojovou tématikou, taktika s nožem, druhy střelecký průprav, zahraniční semináře KRAV MAGA a rozšiřuji o následnou další spolupráci a rozvoj, pro úspěšné zařazení do výcviku složek či civilistů. Prioritou je pro mě celoživotní vzdělávání v oblasti našeho sportu, bojových umění a výcviku, jeho předání složkám, žákům, zájemcům a podílení se na propagaci a rozvoji poctivou prací, a tím zvýšení korektního pohledu a povědomí. Svým dílem  se snažím přispět současně k bezpečnosti občanů a měst.

CÍLE ŠKOLENÍ

+ seznámení účastníků se základy sebeobrany v mezích nutné obrany vč. teoretické části i z Ústavního práva

+ využití jednoduchých a účinných technik a také zvýšení fyzické kondice a psychické odolnosti ve vypjatých situacích


CO JE CÍLEM TRÉNINKŮ?

Naučit se řešit různé rizikové situace i vážnější typy ohrožení.

Naučit se bránit různým typům útoků a především se jim umět vyhnout.

Získávání síly a pružnosti. Získávání fyzické kondice.

Rozvíjet hrubou motoriku a senzomotorickou koordinaci.

Zlepšit komunikační dovednosti a rozvíjet asertivní chování.

Snažím se zároveň o výuku a analýzu prvních 5 sekund, které se vyskytují během pouličních střetů s nebezpečným agresorem nebo skupinou agresorů. Simulace a nácviky nejčastějších druhů útoků na ulici, včetně útoku nožem a krátkou palnou zbraní. Dále je vhodné se naučit analyzovat různé scénáře a situace a jak se vypořádat se stresem.

 

SPECIFICKÁ OCHRANA OSOB A MAJETKU

Tvoříme podmínky naprostého bezpečí a diskrétnosti ochrany osob a prostoru světového standardu,specializace: zahraniční klientela. Ochrana osob a majetku je plně přizpůsobena požadavkům klienta, splňuje veškerá kritéria a je prováděna zcela profesionálně na vysoké úrovni. Služba ochrana osob a majetku je svěřena pouze speciálně vycvičeným pracovníkům, kteří zvládají stresové situace a jsou fyzicky připraveni řešit násilné útoky na svěřené klienty.

KONTAKT

email: VYCVIK@CENTRUM.CZ

... na stránce se pracuje ...


LEX